مراسم عقد

مراسم ازدواج و عروسی از مهم ترین و خاطره انگیز ترین مراسم هر فرد در طول زندگی اوست. به ویژه خانم های محترم از حساسیت و دقت نظر بیشتری در این خصوص برخوردارند.
شاید، اجرای مراسم عقد و نامزدی در مکانی شیک و رویائی، با سفره عقد زیبا و لوکس و سالن با شکوه و تالار زیبا و جذاب، آرزوی هر دختر جوان ایرانی و نسل آریایی باشد.
تصویر سازی و رویا پردازی های او در خلوت و تنهایی ها، آرامش و حس زیبای عشق به زندگی و امید به آینده زیبا را برای او ممکن می سازد.
اکنون این دختر خوشبخت، با امکان بازدید از دفتر ازدواج مدرن و لوکس در شهرک غرب با خنچه عقد طلایی و سفید، میتواند به بخشی از آن آرزوها دست یابد.
شاید، بتوان ادعا کرد، بهترین سالن های عقد در کل تهران، عمدتا در بخش شمال شهر و غرب تهران و به ویژه، در محله شهرک غرب و سعادت آباد قرار دارند. از این رو، بسیاری از افراد حتی از شمال تهران مثل زعفرانیه، محمودیه، ولنجک، فرشته، یا حتی تجریش و جردن و پاسداران برای بازدید از سفره عقد به شهرک غرب مراجعه میکنند.
اکنون ما ادعا میکنیم که یکی از بزرگترین و لاکچری ترین سالن های عقد و ازدواج را در این منطقه برای شما برپا کردیم.
بنابراین، شما نیز میتوانید با بازدید از این محل در بلوار دادمان پ88 و در صورت تمایل به رزرو آن بپردازید.
ازدواج آسان است چون شما میتوانید با پرداخت هزینه اندک و با دریافت خدمات خوب پذیرایی، فیلمبرداری تخصصی از آتلیه های معتبر و حرفه ایی، و نیز شمع آرایی رایگان و گل آرایی و لینک با تالارهای خوب به این مهم برسید.
ما در خاطره شما برای همیشه میمانیم و حضور شما در یاد ما موقت و لحظه ایی نیست.